Letní číslo Farního zpravodaje


V úvodním slovu se otec Kamil ohlíží za první polovinou roku a nastiňuje změny, které naši farnost čekají v jeho druhé půli. V rozhovoru s paní katechetkou Zdenkou Poláchovou si přečteme jaké to bylo sedm let vyučovat děti ve zdejší farnosti a čím ji tato nelehká služba obohatila. Zastavujeme se u výročí upálení Mistra Jana Husa, s dětmi si můžeme vyprávět o Cyrilu a Metodějovi. Dozvídáme se, jaké to bylo na farním Setkání rodin, Diecézním eucharistickém kongresu a Celostátním setkání chlapů v Křižanově, i jak se podařila zorganizovat Noc kostelů nebo Férová snídaně.


Farní zpravodaj nás také zve na spoustu letních akcí: poutě na Svatém Hostýně, výstavu v Kostnici na naší farní zahradě nebo na akce charitní kampaně Senior či hendikep – no a co?!

A na závěr – myslíte si, že je biblický jazyk dnešnímu člověku srozumitelný? – zkuste poslat svou reakci na zamyšlení o čtení Bible (str. 3) panu jáhnu Miroslavovi ( Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. ).

 
Farní zpravodaj si můžete zakoupit v zadní části kostela (15,- Kč) nebo později prohlédnout na těchto webových stránkách pod záložkou Aktivity – Farní zpravodaj.
Wednesday the 28th. . Joomla Template 2.5 by FreeTemplateSpot. All rights reserved.