Kurz Alfa aneb Otazníky života

Kurz Alfa je určen lidem, které zajímají odpovědi na základní otázky křesťanského života: „Jaký má život smysl?“, „Kdo je Ježíš?“, „Proč Ježíš zemřel?“, „Proč a jak číst Bibli?“, „K čemu je mi dnes církev?“... - tato a další témata jsou obsahem přednášek, rozhovorů a sdílení v rámci setkávání na Kurzu Alfa. 
Zváni jsou lidé věřící i nevěřící, lidé hledající, ale i lidé, kteří touží osvěžit své vědomí o křesťanském životě.

Kurz Alfa bude probíhat po dobu 12 týdnů (11. 1. – 29. 3.), vždy ve středu od 18 do 20 hodin, v Pastoračním centru u fary v Rožnově pod Radhoštěm. Kurz je bezplatný, věkově neomezený, zájemci se nemusí hlásit dopředu, stačí, když přijdou na první setkání, tj. ve středu 11. ledna 2017.

Plakát ke stažení
 
Další informace získáte zde: Milan Volf - 724 835 941; Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. ; www.kurzyalfa.cz

(
ts)

Wednesday the 28th. . Joomla Template 2.5 by FreeTemplateSpot. All rights reserved.