Miroslav Herold: Tovaryšstvo Ježíšovo v proměnách času

Vytisknout
V pátek 24. března 2017 jste se mohli v evangelickém kostele v Rožnově setkat s P. Miroslavem Heroldem, který nás navštívil již podruhé, tentokrát aby nám představil Tovaryšstvo Ježíšovo. Členem jezuitského řádu je P. Miroslav již 20 let. Ve své poutavé přednášce nám nabídl podle svých slov panoramatický pohled na historii své rodiny a spirituální odkaz řádu.

Poslechněte si záznam přednášky

Miroslav Herold studoval filozofii, teologii, dějiny umění a církevní dějiny. V roce 2006 byl vysvěcen na kněze, působil jako studentský kaplan v Brně a Olomouci. V akademickém roce 2015-2016 zahájil doktorandské studium historie na Katolické teologické fakultě Univerzity Karlovy v Praze. Je členem jezuitské komunity v Olomouci. 

Foto: Martin Blaha

Wednesday the 31st. . Joomla Template 2.5 by FreeTemplateSpot. All rights reserved.