Mše za město a benefiční koncert chrámového sboru

Tento týden prožíváme Týden modliteb za naše město a jeho politické představitele. Vrcholem bude v pátek 22. června 2018 v 18.00 hodin mše svatá obětovaná za město Rožnov pod Radhoštěm a jeho zastupitele. Po bohoslužbě se uskuteční benefiční koncert našeho chrámového sboru, který slovem doprovodí P. Kamil Obr. Jste srdečně zváni. 


Na programu koncertu bude gregoriánský chorál, skladby českých i zahraničních autorů. Výtěžek benefičního koncertu bude věnován na dofinancování oprav interiéru kostela Všech svatých v Rožnově pod Radhoštěm, které probíhaly od dubna do června tohoto roku. 

BENEFIČNÍ KONCERT - PROGRAM

Kostel Všech svatých září novotou - informace o opravách

Dále také probíhá sbírka na dofinancování obnovy duchovního a kulturního stánku.

Transparentní účet:

Římskokatolická farnost Rožnov pod Radhoštěm – číslo účtu 000000-5205277399/0800. 

Děkujeme za Vaše příspěvky. 

 

Monday the 4th. . Joomla Template 2.5 by FreeTemplateSpot. All rights reserved.