Výuka náboženství ve školním roce 2019/2020

AKTUALIZOVANÝ ROZVRH VÝUKY (3.9.2019)
V novém školním roce bude opět probíhat výuka 
předmětu "Křesťanská výchova - římskokatolické náboženství" v Pastoračním centru a také na ZŠ Pod Skalkou a ZŠ 5. května. Při výuce se děti učí dívat kolem sebe, ujasňují si otázky smyslu života a poznávají Bibli. 
Zápis se koná 3. září 2019, výuka začne v týdnu od 16. září 2019.
 


Katechetka Alena Čípová bude vyučovat děti od 1. do 9. tříd v Pastoračním centru. Do rozvrhu byly doplněny termíny výuky pro žáky 1. a 2. tříd na ZŠ Pod Skalkou a ZŠ 5. května. Vyučujícím bude  bude paní Ludmila Kondrátová.  

Přihlášky si můžete vyzvednout v kostele pod kůrem nebo stáhnout na těchto stránkách. Pokud se dnes nezúčastníte zápisu v Pastoračním centru, stále se můžete přihlašovat. Vyplněnou přihlášku vhoďte do schránky farnosti (Pivovarská 31, Rožnov pod Radhoštěm).  


AKTUALIZOVANÝ ROZVRH    |   PŘIHLÁŠKA

Monday the 4th. . Joomla Template 2.5 by FreeTemplateSpot. All rights reserved.