Ladislav Heryán: Můj příběh a vnitřní svoboda

Vytisknout

Přednáška 
Ladislava Heryána: Můj příběh a vnitřní svoboda se uskutečnila  v pondělí 7. října 2019 od 17:00 hodin v klubu Vrátnice v Rožnově pod Radhoštěm. 

Poslechněte si záznam ze setkání. 


Na rockových festivalech vystupuje s kytarou a Biblí v ruce, veřejně podporuje svobodu a demokracii. Bývá označován za pastora undergroundu. Vystudoval stavební fakultu, ale tajně se věnoval studiu teologie a vstoupil k salesiánům. V roce 1987 emigroval do Itálie se záměrem odcestovat na misie do Afriky. Nakonec však v Římě pokračuje ve studiu filosofie, teologie a biblických věd. V roce 1994 přijal kněžské svěcení a v roce 1997 se na žádost představených vrátil do České republiky. Aktuálně přednáší na Vyšší odborné škole Jabok a teologických fakultách v Praze a Olomouci, působí jako dobrovolný kaplan ve věznici Ruzyně.
Je autorem čtenářsky úspěšných knih:  "Exotem na této zemi. O Božím milosrdenství mezi námi" (Portál, 2016), "Stopařem na této zemi. O Boží velkorysosti mezi námi" (Portál, 2017) a "U Božího mlýna. Rozhovor s Josefem Beránkem" (Vyšehrad, 2018).
Wednesday the 28th. . Joomla Template 2.5 by FreeTemplateSpot. All rights reserved.