Kurzy Alfa 2020 - Otazníky života

Farnost v Rožnově pod Radhoštěm navazuje na úspěšnou sérii Kurzů Alfa z let předchozích a v roce 2020 míní vstoupit již do druhé pořadatelské dekády. V životě je mnoho otázek. A každý, kdo přemýšlí o smyslu života, by měl dostat příležitost prozkoumat souvislosti křesťanské víry s lidským životem. Právě o tom je Alfa. 

Kurz je tedy příležitostí pro každého, kdo má touhu poznávat či znovuobjevit křesťanství.

Jde o formu 12-ti setkání s promluvou (přednáškou) a navazující diskuzí na základní témata ("Jde v životě o něco víc?"; "Kdo je vlastně Ježíš?"; "A proč Ježíš zemřel?" atd.) související s životem a křesťanskou vírou.

Zváni jsou lidé věřící i nevěřící, hledající ale i ti, kteří touží osvěžit své dosavadní povědomí o křesťanském životě.

Kurz Alfa bude probíhat po dobu 12 týdnů (14. 1. – 31. 3.), vždy v úterý od 18.00 do 20.00 hodin v Pastoračním centru u fary v Rožnově pod Radhoštěm. Kurz je bezplatný, věkově neomezený, zájemci se nemusí hlásit dopředu, stačí, když přijdou na první setkání, tj. v úterý 14. ledna 2020.

Další informace je možno obdržet na těchto kontaktech:

Milan Volf - 724 835 941
Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
www.kurzyalfa.cz

Monday the 4th. . Joomla Template 2.5 by FreeTemplateSpot. All rights reserved.