Bohoslužby v kostele od 11. května

Bohoslužby jsou teď opět veřejné a v obvyklých časech, ale maximální počet přítomných je 100 osob. Ve všední dny by neměl být problém se mší svatých zúčastnit, ale v neděli můžeme pustit jen prvních sto příchozích a pak budeme nuceni kostel zamknout. Děkujeme za pochopení.Při mších svatých je třeba zachovávat stanovené předpisy: nošení roušek, dezinfekce rukou při vstupu a zachovávání rozestupů. Eucharistii přijímejte na ruku.

Všechny další aktivity a pobožnosti jsou nadále zrušeny. Neprobíhá výuka náboženství, nejsou katecheze dospělých, setkávání farních společenství atd. Zrušeny jsou také úřední hodiny. V případě potřeby se na nás obraťte telefonicky na čísla: 571 654 889, 731 402 085, 731 626 530 nebo na e-mailovou adresu: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Příležitost ke svaté zpovědi a možnost individuálně přistoupit ke svatému přijímání je každou neděli vždy od 16:00 do 17:00. Svaté přijímání se podává asi v desetiminutových intervalech. Ve všední dny se zpovídá stejně jako dříve, tedy vždy před začátkem každé mše svaté.

Kostel je otevřený ke krátké individuální prohlídce či modlitbě v rámci projektu Otevřené brány v květnu každou sobotu od 10:00 do 16:00 a každou neděli od 12:00 do 16:00. Aktuální týdenní program najdete na webových stránkách farnosti: www.farnostroznov.cz
Monday the 4th. . Joomla Template 2.5 by FreeTemplateSpot. All rights reserved.