Bohoslužby v kostele od 25. května

Bohoslužby už probíhají normálně, ale maximální počet přítomných je omezen nařízením o povinných rozestupech, což v rožnovském kostele znamená maximum cca 100 osob. Ve všední dny tedy není problém se mší svatých zúčastnit, ale v neděli můžeme pustit jen prvních sto příchozích a ostatní pak mohou poslouchat bohoslužbu na zahradě. Děkujeme za pochopení.
Při mších svatých je třeba zachovávat stanované předpisy: nošení roušek, dezinfekce rukou při vstupu a zachovávání rozestupů s výjimkou členů jedné rodiny. Eucharistii přijímejte na ruku.
Ostatní aktivity se obnovují postupně. Zrušeny zůstávají akce, které nemohou dobře proběhnout, dokud platí povinnost nošení roušek a rozestupů. Pravidelné úřední hodiny budou obnoveny v září. Můžete se na nás obracet telefonicky na čísla: 571 654 889, 731 402 085, 731 626 530 nebo na e-mailovou adresu: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
Zpovídá se stejně jako dříve. Tedy ve všední dny vždy před začátkem každé mše svaté a během června navíc také ve čtvrtek dopoledne od 10:00 do 11:00.
Kostel je otevřený ke krátké individuální prohlídce či modlitbě v rámci projektu Otevřené brány od června do září každou neděli 12:00 až 16:00 a od úterý do soboty 10:00 až 16:00.

Aktuální týdenní program najdete na webových stránkách farnosti: www.farnostroznov.cz
Od prvního července bude platit omezený prázdninový program bohoslužeb.

Wednesday the 28th. . Joomla Template 2.5 by FreeTemplateSpot. All rights reserved.