Prosíme o finanční podporu naší farnosti - Nové lavice

 

Na druhém místě vybíráme peníze na pořízení nových lavic do kostela Všech svatých. Na tento účel by byly pravidelné měsíční sbírky.

Opět můžete přispět buď v hotovosti nebo převodem. Pokud v hotovosti, tak kromě výše uvedeného je třeba ještě připsat nebo při předání říct, že je to dar výslovně na lavice, abychom ho zaúčtovali na tento konkrétní účel. Pokud chcete darovat převodem, tak pošlete peníze na transparentní účet farnosti. Číslo: 5205277399/0800 (pouze na lavice). Můžete se podívat, kolik už máme na lavice vybráno a jestli Váš dar na účet přišel: Náhled na transparentní účet farnosti Rožnov pod Radhostěm. S potvrzením o daru je to stejné jako v prvním případě.

Akce pořízení nových lavic je na úplném začátku. Prvním krokem bude hledání vzorů, ve kterých se dobře sedí, stojí i klečí, což musíme odložit na později, až bude normální situace. Tedy zatím nemáme žádnou konkrétní představu, ani firmu, ani cenu. Počítáme, že to určitě bude více než jeden milion korun. Proto začínáme na lavice vybírat už teď, je to velká částka a bude trvat delší dobu, než peníze vybereme. Momentálně nás samozřejmě více trápí ty běžné výdaje farnosti, které musíme platit průběžně.

Thursday the 1st. . Joomla Template 2.5 by FreeTemplateSpot. All rights reserved.