Prosíme o finanční podporu naší farnosti

Milí bratři a sestry, vážení přátelé, prosíme o Vaši finanční podporu naší Římskokatolické farnosti Rožnov pod Radhoštěm. Momentálně je to obzvlášť důležité, protože opět není možné chodit do kostela na mše svaté, takže nemáme žádné nedělní sbírky, a tím jsme přišli prakticky o jediný příjem, který farnost má. Zůstává nám pouze možnost spoléhat na Vaši štědrost a na Vaše dary.

Na prvním místě potřebujeme dary na běžný provoz, obvyklé výdaje a na menší opravy. Tedy na účely, na které přispíváte v běžných nedělních sbírkách.

Své dary můžete dát v kostele do pokladniček, nebo v hotovosti faráři, kaplanovi, jáhnovi či kostelníkovi. Pokud chcete potvrzení o přijetí daru (viz níže), tak si to domluvte hned při předání a svůj dar předejte v obálce s lístkem, kde napíšete potřebné údaje: jméno a příjmení, adresu, výši daru a datum. Ideální v tomto případě je předání ve farní kanceláři, kde Vám můžeme vystavit potvrzení ihned, jinak je třeba se ještě domluvit na předání dodatečně vystaveného potvrzení. Pokud potvrzení o daru nepotřebujete nebo chcete dát dar anonymně, tak můžete předat svůj dar jakýmkoliv způsobem.

Druhá možnost je poslat dar bankovním převodem na běžný účet farnosti. Číslo našeho účtu: 1763911309/0800 (dary na všechny účely kromě lavic). Do poznámky můžete napsat vzkaz, podle kterého Vaši platbu identifikujeme, ale není to nutné, většinou je jméno dárce názvem Vašeho účtu nebo Váš dar poznáme podle datumu a částky, kterou nám sdělíte, když budete potřebovat potvrzení. 

Budete-li potřebovat potvrzení o daru, tak nám dejte vědět, rádi je vystavíme. Nejlépe je poslat e-mail na farní adresu  Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.  s potřebnými údaji: jméno a příjmení, adresa bydliště, výše daru, datum převodu a informace, jestli chcete zaslat potvrzení poštou, e-mailem nebo si je vyzvednete zákristii či kanceláři. Požádat o potvrzení můžete buď hned po odeslání daru nebo ještě lépe v lednu se seznamem všech darů za celý minulý rok, které pak napíšeme dohromady na jedno potvrzení. 

Monday the 4th. . Joomla Template 2.5 by FreeTemplateSpot. All rights reserved.