Přispět na Misie a na Charitu můžete do konce listopadu

Letošní Misijní neděle se nesla v duchu slov proroka Izajáše: „Zde jsem, mne pošli!“ (Iz 6,8). Papež František dodává: "...misijní povolání a výzva vyjít z lásky k Bohu a k bližnímu ze sebe se ukazuje jako šance sloužit, sdílet, přimlouvat se." Proběhla také pravidelná sbírka na Charitu, která i v době pandemie působí mimo jiné nadále v domácí péči a poskytuje pomoc na krizových linkách. Sbírky na Misie a na Charitu nemohly proběhnout obvyklým způsobem, přispět na tyto účely můžete svými dary do konce listopadu 2020.

Jak můžete přispět?

Buď hotově v obálce označené účelem "Misie" či "Charita" nebo převodem na účet farnosti číslo 1763911309 / 0800 takto:

Chcete-li přispět na Papežské misijní dílo, tak do poznámky napište "Misie" a jako variabilní symbol použijte "3330333".

Chcete-li přispět na Arcidiecézní charitu Olomouc, tak do poznámky napište "Charita" a jako variabilní symbol použijte "4440444".

Děkujeme za Vaše dary a začátkem prosince je společně přepošleme na dané účely. 

Poselství papeže Františka k Misijní neděliPapežské misijní dílo | Charita ČR

Thursday the 5th. . Joomla Template 2.5 by FreeTemplateSpot. All rights reserved.