Naše tipy

Náš společný domov - LAUDATO SI - projekt, do kterého se mohou zapojit rodiny, společenství i jednotlivci

Inspirace pro DOMÁCÍ KATECHEZI

> MYŠLENKA NA DEN pro studenty, Arcibiskupské gymnázium Kroměříž

>
 KONFERENCE O EVANGELIZACI - proběhla ve dnech 13. - 14. 11. 2020 ke zhlédnutí na youtube

Motto: Evangelizace v moci Ducha, v poslušnosti Slovu

> Tip z farnosti Zlín: PROJEKT OIKOS – budování farnosti v čase pandemie
Tímto řeckým slovem, známým i z textů Písma svatého, je míněna rodina nebo domácí církev. Projekt nazvaný tímto slovem má za cíl budovat vztahy uvnitř rodiny nebo společenství blízkých lidí. Pomůže vám využít čas karantény k rozvoji sebe sama, vztahů s druhými i samotným Bohem. Mnohdy jde jen o rozhodnutí udělat první krok. Udělejme jej spolu.

> Tip z webu otce Pavla: BREAKING IN THE HABIT
Mladý františkánský kněz Fr. Casey Cole OFM a jeho videa (anglicky) na YouTube, která doporučuji pozornosti a mohou se líbit zvláště mladým.

> ONLINE PROGRAMY Komunity Blahoslavenství

>
 PŘÍMLUVY podle aktuálního dění
na webu pastorace.cz

> TV NOE

I v nelehké době přinášíme dobré zprávy.

> PROGLAS
Slovo, hudba, Junior, zprávy, hudba.

> BREVIÁŘ
Denní modlitba církve online nebo ke stažení jako mobilní aplikace.

Monday the 30th. . Joomla Template 2.5 by FreeTemplateSpot. All rights reserved.