Webkamera v rožnovském kostele

Ve farním kostele Všech svatých je nově nainstalována webkamera, díky které budou vysílány některé mše svaté. Plánujeme neděle, slavnosti apod. V týdenním programu farnosti budou tyto bohoslužby označeny hvězdičkou. Věřím, že zvláště v této době omezení účasti na bohoslužbách a s blížícími se vánočními svátky bude video přenos bohoslužeb z našeho kostela k povzbuzení víry našich farníků.


Teď bude kamera zapnuta častěji, aby se vše vyzkoušelo a doladilo.

Děkuji firmám HVFree.net a BVakustika za realizaci, kterou dali farnosti jako dar.

Ještě budeme hledat vhodnější model kamery, který bude ale dražší, možná kolem 20.000,- Kč. Chcete-li zakoupení lepší kamery sponzorovat, tak se mi ozvěte e-mailem, případně i s částkou, kterou jste ochotni věnovat. Pokud pořídíme lepší kameru, tak bych se pak ozval s informacemi, kolik stála, a poprosil o zaslání konkrétních darů na tento účel.

Všechny bohoslužby jsou zároveň stále přenášeny internetovým rádiem: AudioKostel

Věřím, že zvláště v této době omezení účasti na bohoslužbách a s blížícími se vánočními svátky bude video přenos bohoslužeb z našeho kostela k povzbuzení víry našich farníků.

Děkuji všem, kdo se na zprovoznění webkamery podíleli. Pán Bůh zaplať. 

P. Pavel Hofírek

:: WEBKAMERA

Thursday the 5th. . Joomla Template 2.5 by FreeTemplateSpot. All rights reserved.