Pomoc jihomoravským obcím

Jihomoravský kraj zasáhla ve čtvrtek 24. června 2021 živelní katastrofa. Na místě byly desítky zraněných a vyžádala si bohužel i několik obětí. Materiální následky jsou zatím nevyčíslitelné. Do pomoci zasaženým obcím se můžete zapojit příspěvkem do veřejných sbírek. K finanční pomoci se připojuje i olomoucká arcidiecéze sbírkou v neděli 4. 7. 2021. 

S konkrétní pomocí se můžete zapojit přes farníka Jaromíra Koryčanského: 

Milí farníci, 
obracím se na Vás s možností pomoci v oblasti na jižní Moravě, kterou postihlo tornádo a způsobilo stovkám rodin materiální i psychickou újmu . Proto Vás prosím nejenom o finanční pomoc, kterou můžete poskytnout na mnohé zveřejněné účty, ale taky v neděli 4. 7. 2021 při bohoslužbách. Zároveň Vás prosím o možnost pomoci fyzicky, a to při odstraňováni materiálních  škod v dané lokalitě. Jsem v kontaktu s panem farářem z farností v Moravské Nové Vsi a Hruškách. Momentálně pomoc nepotřebují, ale v závěru týdne na začátku července bude možnost dojet auty na místo a pomoci. 
Pokud máte zájem se podílet na bohulibé pomoci bližním, kontaktujte mě na tel. čísle (i sms) 603 579 580 nebo e-mailem: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.  
 
Všem ze srdce děkuji.
 
Jaromír Koryčanský
Wednesday the 28th. . Joomla Template 2.5 by FreeTemplateSpot. All rights reserved.