Kurzy Alfa 2023

Farnost v Rožnově pod Radhoštěm navazuje na úspěšnou sérii Kurzů Alfa z let předchozích a v roce 2023 otevírá další ročník. V životě je mnoho otázek. A každý, kdo přemýšlí o smyslu života, by měl dostat příležitost prozkoumat souvislosti křesťanské víry s lidským životem. Právě o tom je Alfa. 

Kurz je tedy příležitostí pro každého, kdo má touhu poznávat či znovuobjevit křesťanství. Jde o formu dvanácti setkání s přednáškou a navazující diskuzí na základní témata související s životem a křesťanskou vírou.

Zváni jsou lidé věřící i nevěřící, hledající ale i ti, kteří touží osvěžit své dosavadní povědomí o křesťanském životě.

Kurz Alfa bude probíhat po dobu 12 týdnů (10. 1. – 28. 3. 2023), vždy v úterý od 18.00 do 20.00 hodin v Pastoračním centru  v Rožnově pod Radhoštěm. 

-- PLAKÁT

Informace a kontakt:

Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
www.kurzyalfa.cz

Monday the 4th. . Joomla Template 2.5 by FreeTemplateSpot. All rights reserved.