Otevřené brány

I letos je kostel Všech svatých v Rožnově pod Radhoštěm od května do září součástí projektu Otevřené brány. Díky společné iniciativě Zlínského kraje, Arcibiskupství olomouckého, Českobratrské církve evangelické, farností, spolků a společenství, měst a obcí jsou zpřístupněny široké veřejnosti sakrální stavby Zlínského kraje. Projekt funguje už od roku 2009 a postupně se do něj přidalo již 30 církevních objektů z celého regionu. 


Rožnovský kostel bude otevřený s možností komentovaných prohlídek v měsíci květnu v sobotu a státní svátky 9-16 hodin, v neděli 12-16 hodin a od června do září v úterý až sobotu 9-16 hodin, v neděli 12-16 hodin. 

Na mapě naleznete seznam kostelů zapojených do projektu spolu s informacemi o časech, kdy budou návštěvníkům k dispozici. V každém kostele vyznačeném na této mapě žlutým symbolem je k dispozici i průvodce či průvodkyně, kteří vám představí historii a příběh dané stavby. Komentované prohlídky jsou bezplatné. V průběhu bohoslužeb se od prohlídek upouští. Černě vyznačeny jsou tipy na další zajímavá místa k navštívení.

 

Wednesday the 28th. . Joomla Template 2.5 by FreeTemplateSpot. All rights reserved.