SKRYTÁ TVÁŘ - sochy a reliéfy Kristiny Veskové

Vytisknout
Kategorie: Kostnice
V prostorách kostnice u kostela Všech svatých v Rožnově p. R. byla ve čtvrtek 24. 7. 2014 zahájena výstava soch a reliéfů akademické sochařky Kristiny Veroniky Veskové. Mladá umělkyně ze Vsetína představuje návštěvníkům své figurální práce i abstraktní zvířecí plastiky. Sochy a reliéfy, které na první pohled působí tiše až nehnutě, na druhý pohled zneklidňují až provokují. Dotýkají se naší duše a podvědomí, připomínají naše sny. Přehlédnout nelze inspiraci biblickými a antickými tématy.

Kristina Veronika Vesková hovoří o své sochařské tvorbě…

…a všichni naslouchají

vernisáž protkala písněmi Lucka Redlová

- přání Boží milosti pro další uměleckou práci Kristiny

…ukázku sochařského umění obdivujeme v kostnici


K vernisáži však patří nejen umění a slovo, ale i dobré jídlo a pití,

…neboť stejně jako pěkná muzika

….podněcuje k setkávání a diskuzím.


vernisáž

životopis K.V.Veskove


...z díla Kristiny Veroniky Veskové:Thursday the 5th. . Joomla Template 2.5 by FreeTemplateSpot. All rights reserved.