Ohlášky

Aktualizováno pátek 11. srpen 2017 16:38
Svátky v příštím týdnu:

Pondělí: Památka sv. Maxmiliána Maria Kolbeho, kněze a mučedníka

Úterý: Slavnost Nanebevzetí Panny Marie

Příští neděle – 20. neděle v mezidobí • Úřední hodiny na faře během prázdnin jsou:
  Pondělí od 8 do 10 hod.
  Středa od 15 do 17 hod.
   
   

  • 15. srpna prožijeme Slavnost Nanebevzetí Panny Marie. I když je úterý bude mše sv. a to v 18 hod.

    

  • Srdečně zveme rodiny naší farnosti na Setkání rodin, které proběhne o víkendu od 22. do 24. září na Arše v Rajnochovicích. Je třeba se přihlásit a zaplatit zálohu do 3. září. Bližší informace najdete na vývěsce a vzadu v kostlele.

   

   

   

 KONTAKT: 571 654 889; 731 621 205; www.farnostroznov.cz---------------------------------------------------------------------------------------------------------

OHLÁŠKY Z MINULÉHO TÝDNE 

  •  

   • Děkujeme faníkům z Tylovic za uspořádání jejich pouti.

     

   • Srdečně zveme rodiny naší farnosti na Setkání rodin, které proběhne o víkendu od 22. do 24. září na Arše v Rajnochovicích. Je třeba se přihlásit a zaplatit zálohu do 3. září. Bližší informace najdete na vývěsce.

     

   • Vzadu na stolku se mohou zájemci o biřmování zapisovat k přípravě, která začne v září. Rok poté bude samotné udílení svátosti. Přihlásit se mohou katolíci starší 16 let. Zveme i starší farníky, kteří z nějakých důvodů tuto svátost ještě nepřijali. Podrobnosti o přípravě budou zveřejněny během září.

     

   • Blíží se Celostátní setkání mládeže v Olomouci. Prosím, vzpomeňte na mládež i organizátory setkání ve svých modlitbách.

Saturday the 19th. . Joomla Template 2.5 by FreeTemplateSpot. All rights reserved.