Ohlášky

Čtvrtek – Svátek Ježíše Krista, Nejvyššího a věčného kněze

Sobota – Památka sv. Filipa Neriho, kněze

Příští neděle – Slavnost Nejsvětější trojice

• Dnes probíhá sbírka na církevní školy v diecézi.

• Česká křesťanská akademie zve na nevšední přednášku: "Má migrace značku? O oltáři svatého Ambrože a rasizmu (již) ve středověku". Přednášejícím bude doc. Ivan Foletti, historik umění zabývající se starokřesťanskými předměty v rámci jejich živé existence, v rámci osobního vztahu, který k nim jednotlivci mohli mít. Přednáka se koná ve středu 23. května v 17 hodin ve freskovém sále zámku Žerotínů ve Valašském Meziříčí.

• Zveme farníky na Dolnopaseckou pouť, která se uskuteční příští neděli odpoledne.

• Mládež našeho děkanátu zve mladé lidi na pouť z Pusteven do Rožnova. Uskuteční se 25. května. Bližší informace najdete na vývěsce před kostelem.

• Po třetí nedělní mši svaté bude také dnes setkání prvokomunikantů a jejich rodičů. Sejdeme se v sále pastoračního centra.

® KONTAKT: 571 654 889; 731 621 205; www.farnostroznov.cz

---------------------------------------------------------------------------------

OHLÁŠKY Z MINULÉHO TÝDNE

• V rámci májových minipoutí jsme dnes odpoledne zváni ke kapličce na Dílech, kde v 15 hod. budou mít pobožnost farníci z Valašské Bystřice. Pro zájemce nabízíme již tradiční pěší, asi dvoukilometrové, putování z Hlavaček (asi dva km vlevo od autobusové zastávky. Výjdeme ve 14 hod.

• Už dopředu zveme farníky na Dolnopaseckou pouť, která se uskuteční poslední neděli v květnu.

• Příští neděli bude sbírka na církevní školy v diecézi.

• Po mši svaté jste srdečně zváni na farní Agape na faru.

• Po třetí nedělní mši svaté bude tuto a následující dvě neděle krátké setkání prvokomunikantů a jejich rodičů. Sejdeme se v sále pastoračního centra.

Friday the 25th. . Joomla Template 2.5 by FreeTemplateSpot. All rights reserved.