Ohlášky

Aktualizováno sobota 21. říjen 2017 6:29
Ohlášky z 29. neděle v mezidobí - 22. 10. 2017

Svátky v příštím týdnu:

 

Sobota: Svátek sv. Šimona a Judy, apoštolů

 Příští neděle – 30. neděle v mezidobí

        

 

 • Děkujeme za vaši štědrost při mimořádné sbírce minulou neděli. Vynesla: 34 573 Kč.

   

 • Příští neděli připadá na naši farnost Adorační den. Po každé mši sv. bude výstav Nejsvětější svátosti a krátká adorace spojená s modlitbou za bohoslovce, kteří se v ten den modlí zase za na nás. Zveme farníky i na pravidelnou večerní adoraci od 19 do 21 hod.

   

 • Taktéž příští neděli odpoledne proběhnou na hřbitovech pobožnosti za zemřelé. Začátek na každém ze tří hřbitovů (Na Láni, na starém i v Tylovicích) je v 15 hod. Ve Viganticích bude pobožnost na hřbitově v sobotu v 15 hod.

   

 • Ve dnech od 25. října do 8. listopadu je možno při modlitbě za zemřelé na hřbitovech získat denně, po splnění tří obvyklých podmínek, plnomocné odpustky přivlastnitelné duším v očistci.

   

 • Od 27. října do 15. prosince bude probíhat oprava kaple ve Viganticích. V této době tam nebudou bohoslužby. Je možné jet do Rožnova (7.00; 8.15; 10.00) či na Hutisko (8.45).

   Milé děti, rádi bychom vás pozvali na Farní víkendovku, která se uskuteční ve Valašské Bystřici v Tísňavách – 16.11. – 19.11. 2017. Přihlášky jsou pod kúrem. V případě dalších otázek kontaktujte buď Kubu Čermáka nebo Bětku Hlavicovou. Pokud by tam již přihlášky nebyly, můžete si ji stáhnout v elektronické podobě zde.

  Na všechny se moc těšíme :) 

  Vaši táboroví vedoucí

     

  ® KONTAKT: 571 654 889; 731 621 205; www.farnostroznov.cz

 

 ---------------------------------------------------------------------------------


OHLÁŠKY Z MINULÉHO TÝDNE 

  • Dnes probíhá mimořádná sbírka na opravy. Děkujeme za vaše dary.

  • Ve čtvrtek se z důvodu konání Děkanátní rady nebude dopoledne zpovídat.

  • Za týden v sobotu 21. 10. zveme farníky na brigádu, která začne v 9 hod. Abychom mohli lépe naplánovat práce a zajistit občerstvení, zapisujte se na připravený arch vzadu v kostele.

  • V sobotu uzavřou v naší farnosti sňatek:

   Miloslav Majerov z Rožnova s Michaelou Kubjátovou z Val. Bystřice.

  • Příští neděle - misijníjespojená s již tradičním prodejem cukrovíProsíme podpořte tuto aktivitu Papežského misijního díla zastřešenou v naší farnosti Modlitbami matek, napečením sladkých výrobků (koláčky či suché cukroví). Vaše cukroví doneste v sobotu 21. 10. od 13 do 15 hod. na faru. Děkujeme.

  • Příští neděli při třetí mši svaté představíme farnosti letošní prvokomunikanty – děti, které mají přijmout poprve eucharistii.

  • V kostele se našla dětská naušnice. Vyzvednout si ji můžete v sakristii.

  • Charita Valašské Meziříčí hledá dobrovolníky, kteří by věnovali pár hodin svého času v sobotou 11.11. pomoci při potravinové sbírce v  Kaufalandu ve Valmezu. Zájemci se mohou hlásit na telefonním čísle uvedeném na plakátku na nástěnce.

  • Charita Valašské Meziříčí, Centrum sociálně-materiální pomoci rovněž vyhlašuje sbírku věcí, které pomohou lidem v nouzi lépe zvládnout přicházející zimu. Potřebné jsou zejména boty pánských velikostí, zimní oblečení a spacáky. Věci můžete nosit do budovy Charity v Rožnově. Děkujeme.

  •  Milé děti, 

   rádi bychom vás pozvali na farní víkendovku, která se uskuteční ve Valašské Bystřici v Tísňavách – 16.11. – 19.11. 2017. Přihlášky jsou pod kúrem. V případě dalších otázek kontaktujte buď Kubu Čermáka nebo Bětku Hlavicovou. Pokud by tam již přihlášky nebyly, můžete si ji stáhnout v elektronické podobě zde.

    Na všechny se moc těšíme :) 

   Vaši táboroví vedoucí

Saturday the 21st. . Joomla Template 2.5 by FreeTemplateSpot. All rights reserved.