Ohlášky

Svátky v příštím týdnu:

ČtvrtekPamátka sv. Vincence z Paula, kněze

Pátek –    Slavnost sv. Václava, mučedníka, hlavního patrona českého národa,

hlavního patrona metropolitního chrámu a olomoucké arcidiecéze.

SobotaSvátek sv. Michaela, Gabriela a Rafaela, archandělů.

Příští neděle – 26.v mezidobí

Děkujeme za vaše příspěvky při sbírce na opravy kostela. Vynesla 42 076,- Kč. Všem dárcům Pán Bůh zaplať! Přibývají také prostředky na zakoupení koberce do kostela. Kdo by chtěl mít na něm svůj podíl, může přispět buď na transparentní účet s uvedením účelu “na koberec” nebo i hotově.

Ve čtvrtek 27.září od 18.45 hodin bude v kostele probíhat nácvik biřmování. Od 19.30 pak bude možnost zpovídání.

Udělování svátosti biřmování se uskuteční příští sobotu 29.září v 10 hodin. Udělovatelem bude biskup Mons. Antonín Basler. Ranní mše svatá v 7 hodin toho dne nebude.

V pátek na svátek sv. Václava budou dvě mše svaté. V 8.15 a v 18 hodin.

Hnutí Modlitby matek a otců v naší farnosti zvou všechny matky a otce (a nejen je) na modlitební triduum, které se bude konat v pátek, v sobotu a v neděli 28. až 30.září 2018 vždy v 19 hodin v kostele.

V neděli 30.září se uskuteční při druhé mši svaté v 8.15 tradiční Hážovská pouť.

Dnes po druhé mši svaté jste zváni na faru na Agapé. Prosíme, abyste se k této službě zapisovali na arch pod kůrem.

• PŘIPRAVUJE SE:

Třetí mše svatá v 10 hodin v neděli 7.října bude tak zvaná „svatohubertská“.

Svátost manželství hodlají v našem kostele přijmout v sobotu 6.října 2018 v 11 hodin snoubenci Tomáš Šimíček a Dominika Urbanová, oba z Rožnova pod Radhoštěm.

Téhož dne ve 13 hodin přijmou svátost manželství Radim Vokáč z Rožnova p. R. a Karolína Švecová ze Stříteže nad Bečvou.

www.farnostroznov.cz

Tuesday the 25th. . Joomla Template 2.5 by FreeTemplateSpot. All rights reserved.