Ohlášky

Pondělí: Památka sv. Maxmiliána Maria Kolbeho, kněze a mučedníka

Úterý: Slavnost Nanebevzetí Panny Marie

Příští neděle – 20. neděle v mezidobí

• Úřední hodiny na faře během prázdnin jsou:
    Pondělí od 8 do 10 hod.
    Středa od 15 do 17 hod.

• 15. srpna prožijeme Slavnost Nanebevzetí Panny Marie. I když je úterý bude mše sv. a to v 18 hod.

• Srdečně zveme rodiny naší farnosti na Setkání rodin, které proběhne o víkendu od 22. do 24. září na Arše v Rajnochovicích. Je třeba se přihlásit a zaplatit zálohu do 3. září. Bližší informace najdete na vývěsce a vzadu v kostlele.

KONTAKT: 571 654 889; 731 621 205; www.farnostroznov.cz

---------------------------------------------------------------------------------------------------------

OHLÁŠKY Z MINULÉHO TÝDNE

• Děkujeme faníkům z Tylovic za uspořádání jejich pouti.

• Srdečně zveme rodiny naší farnosti na Setkání rodin, které proběhne o víkendu od 22. do 24. září na Arše v Rajnochovicích. Je třeba se přihlásit a zaplatit zálohu do 3. září. Bližší informace najdete na vývěsce.

• Vzadu na stolku se mohou zájemci o biřmování zapisovat k přípravě, která začne v září. Rok poté bude samotné udílení svátosti. Přihlásit se mohou katolíci starší 16 let. Zveme i starší farníky, kteří z nějakých důvodů tuto svátost ještě nepřijali. Podrobnosti o přípravě budou zveřejněny během září.

• Blíží se Celostátní setkání mládeže v Olomouci. Prosím, vzpomeňte na mládež i organizátory setkání ve svých modlitbách.

Saturday the 19th. . Joomla Template 2.5 by FreeTemplateSpot. All rights reserved.