Ohlášky

Čtvrtek: Slavnost sv. Petra a Pavla, apoštolů

Pátek: Výročí posvěcení olomoucké katedrály

Příští neděle – 13. neděle v mezidobí

• Děkujeme za vaši štědrost při mimořádné sbírce minulou neděli. Vynesla: 37 010 Kč. Také děkujeme za pomoc při sobotní brigádě.

• Změna v pořadu bohoslužeb nastane až od 3. července.

• Prosíme farníky, kteří mají zapůjčené knihy z farní knihovny, aby je do konce června vrátili.

• Vyšlo další číslo Farního zpravodaje, ve kterém se ohlížíme za uplynulými dvěma měsíci života naší farnosti i za 100. výročím zjevení Panny Marie ve Fatymě. Vše doprovází barevné i černobýlé fotografie. Prosíme o příspěvek 15 Kč.

KONTAKT: 571 654 889; 731 621 205; www.farnostroznov.cz

---------------------------------------------------------------------------------------------------------

OHLÁŠKY Z MINULÉHO TÝDNE

• Děkujeme těm, kteří se zasloužili o přípravu Slavnosti Těla a Krve Páně.

• Ve čtvrtek se z důvodu konání Děkanátní rady nebude dopoledne zpovídat.

• V pátek se uskuteční v Zašové závěrečné setkání kurzu pro lektory, které povede emeritní biskup Josef Hrdlička. Zváni jsou i lektoři z jiných farností. Začátek v 19 hod.

• Hnutí Modlitby matek a Modlitby otců v naší farnosti zvou všechny matky a otce (a nejen je) na modlitební Triduum, které se bude konat ve dnech 23. až 25.6. tj. příští pátek, sobotu a neděli vždy v 19:00 hodin v našem kostele. Jste srdečně zváni.

• Prosíme farníky, kteří mají zapůjčené knihy z farní knihovny, aby je do konce června vrátili.

• V sobotu se od 9 hod. uskuteční další farní brigáda – především v okolí kostela a fary. Prosíme o účast zváš ty, kteří se ještě nezapojili.

• V sobotu v našem kostele uzavřou sňatek:

Leopoldo Grajales z Mexika a Štěpánka Pavlicová z Hutiska Solance

Ve stejný den uzavřou sňatek v Rajnochovicích:

Pavel Geserich z Rožnova a Marie Hrušková z Kunovic

Monday the 26th. . Joomla Template 2.5 by FreeTemplateSpot. All rights reserved.