Ohlášky 6. neděle velikonoční 2017

Čtvrtek: Slavnost Nanebevstoupení Páně

Pátek: Památka sv. Filipa Neriho, kněze

Příští neděle – 7. neděle velikonoční

• Děkujeme za pomoc při brigádě. Žádáme tímto farníky, aby si udělali čas na brigádu alespoň jedenkrát za rok. Stále totiž přichází jen několik stále stejných lidí.

• Dnes probíhá mimořádná sbírka na opravy. Děkujeme za vaše dary.

• Dnes odpoledne zveme farníky na další májovou minipouť. Tentokrát na Dolní Bečvu do Horního Rozpitého. Sraz ve 14.30 hod. na konci Bečvy vlevo u benzínové pumpy. V případě nepřízně počasí se pouť neuskuteční.

• V pátek v našem kostele uzavřou manželství Jan Fojtášek z Frenštátu p. R. a Darina Trčková z Rožnova p. R.

• Příští neděli při třetí mši sv. přijmou poprve do svého srdce Krista některé děti z naší farnosti. Z toho důvodu začne mše sv. už v 10 hod.

• Povzbuzujeme mládež k přihlášení se na letní Celostátní setkání mládeže v Olomouci. Přihlášení do konce května mají možnost získat slevu.

Na venkovní nástěnce najdete: Nabídku cyklopoutě ze Santiaga de Compostela do Fátimy, Pozvání na 3. seminář o farních evangelizačních buňkách, nabídku duchovní obnovy s P. Pleskačem v Zašové či benefiční koncetr Charity ve Val. Meziříčí.

---------------------------------------------------------------------------------------------------------

OHLÁŠKY Z MINULÉHO TÝDNE

·

Wednesday the 24th. . Joomla Template 2.5 by FreeTemplateSpot. All rights reserved.