Ohlášky

Svátky v příštím týdnu:

Sobota: Svátek sv. Šimona a Judy, apoštolů

Příští neděle – 30. neděle v mezidobí

• Děkujeme za vaši štědrost při mimořádné sbírce minulou neděli. Vynesla: 34 573 Kč.

• Příští neděli připadá na naši farnost Adorační den. Po každé mši sv. bude výstav Nejsvětější svátosti a krátká adorace spojená s modlitbou za bohoslovce, kteří se v ten den modlí zase za na nás. Zveme farníky i na pravidelnou večerní adoraci od 19 do 21 hod.

• Taktéž příští neděli odpoledne proběhnou na hřbitovech pobožnosti za zemřelé. Začátek na každém ze tří hřbitovů (Na Láni, na starém i v Tylovicích) je v 15 hod. Ve Viganticích bude pobožnost na hřbitově v sobotu v 15 hod.

• Ve dnech od 25. října do 8. listopadu je možno při modlitbě za zemřelé na hřbitovech získat denně, po splnění tří obvyklých podmínek, plnomocné odpustky přivlastnitelné duším v očistci.

• Od 27. října do 15. prosince bude probíhat oprava kaple ve Viganticích. V této době tam nebudou bohoslužby. Je možné jet do Rožnova (7.00; 8.15; 10.00) či na Hutisko (8.45).

Milé děti, rádi bychom vás pozvali na Farní víkendovku, která se uskuteční ve Valašské Bystřici v Tísňavách – 16.11. – 19.11. 2017. Přihlášky jsou pod kúrem. V případě dalších otázek kontaktujte buď Kubu Čermáka nebo Bětku Hlavicovou. Pokud by tam již přihlášky nebyly, můžete si ji stáhnout v elektronické podobě zde.

Na všechny se moc těšíme :)

Vaši táboroví vedoucí

® KONTAKT: 571 654 889; 731 621 205; www.farnostroznov.cz

---------------------------------------------------------------------------------

OHLÁŠKY Z MINULÉHO TÝDNE

• Dnes probíhá mimořádná sbírka na opravy. Děkujeme za vaše dary.

• Ve čtvrtek se z důvodu konání Děkanátní rady nebude dopoledne zpovídat.

• Za týden v sobotu 21. 10. zveme farníky na brigádu, která začne v 9 hod. Abychom mohli lépe naplánovat práce a zajistit občerstvení, zapisujte se na připravený arch vzadu v kostele.

• V sobotu uzavřou v naší farnosti sňatek:

Miloslav Majerov z Rožnova s Michaelou Kubjátovou z Val. Bystřice.

• Příští neděle - misijníjespojená s již tradičním prodejem cukrovíProsíme podpořte tuto aktivitu Papežského misijního díla zastřešenou v naší farnosti Modlitbami matek, napečením sladkých výrobků (koláčky či suché cukroví). Vaše cukroví doneste v sobotu 21. 10. od 13 do 15 hod. na faru. Děkujeme.

• Příští neděli při třetí mši svaté představíme farnosti letošní prvokomunikanty – děti, které mají přijmout poprve eucharistii.

• V kostele se našla dětská naušnice. Vyzvednout si ji můžete v sakristii.

• Charita Valašské Meziříčí hledá dobrovolníky, kteří by věnovali pár hodin svého času v sobotou 11.11. pomoci při potravinové sbírce v  Kaufalandu ve Valmezu. Zájemci se mohou hlásit na telefonním čísle uvedeném na plakátku na nástěnce.

• Charita Valašské Meziříčí, Centrum sociálně-materiální pomoci rovněž vyhlašuje sbírku věcí, které pomohou lidem v nouzi lépe zvládnout přicházející zimu. Potřebné jsou zejména boty pánských velikostí, zimní oblečení a spacáky. Věci můžete nosit do budovy Charity v Rožnově. Děkujeme.

•  Milé děti,

rádi bychom vás pozvali na farní víkendovku, která se uskuteční ve Valašské Bystřici v Tísňavách – 16.11. – 19.11. 2017. Přihlášky jsou pod kúrem. V případě dalších otázek kontaktujte buď Kubu Čermáka nebo Bětku Hlavicovou. Pokud by tam již přihlášky nebyly, můžete si ji stáhnout v elektronické podobě zde.

Na všechny se moc těšíme :)

Vaši táboroví vedoucí

Saturday the 21st. . Joomla Template 2.5 by FreeTemplateSpot. All rights reserved.