Úklid

 ÚKLIDOVÁ SLUŽBA V KOSTELE

 Uklízí se zpravidla po mši sv. od 7:45 každou sobotu (i když je mše sv. v 9:00)

LEDEN 2022

8. 1.

skupina 3

1. Kovalíková, 2. Surá, 3. Zejdová Marie, 4. Hlaváčková Z.,
5. Suranová M., 6.Marčíková S., 7. Tomková 8. Matějcová

15. 1.

skupina 4

1. Janíčková, 2. Dvořáková, 3.Kamasová J., 4. Fojtíková H., 5. Fojtíková S.,
6. Fojtík J., 7. Urbanová P., 8.Bolcková M., 9. Bolcková M., 10. Škarpová H.

22. 1.

skupina 5

1. Valchářová M., 2. Křenek Mirek, 3. Křenková Jitka, 4. Valchář Jar.,
5. Pavlicová Eva, 6. Pavlica Petr, 7. Maňák Vojta, 8. Maňáková Dana

29. 1.

skupina 6

1. Vrbková Jana, 2. Trlicová Marie, 3.Rončáková M., 4.Rončák Matěj,
5.Vaclavíková M., 6. Čechmánková, M., 7. Riedlová L., 8. Vašáková J,.
9. Andrysová L., 10. Miková M.


ÚNOR 2022

5. 2.

skupina 1

1. Koláčková M., 2. Davidová M., 3.Neumannová A., 4.Maléřová J.
5. Kolařík J., 6. Skočdopolová 7. Podloucká

12. 2.

skupina 2

1.Kulišťáková L., 2. Navrátilová L., 3. Holišová, 4.Šalomová, 5.Škrýpková,
6. Urbanová, 7.Grocholová, 8. Bartková, 9.Šafferová 10. Gajová

19. 2.

skupina 3

1. Kovalíková, 2. Surá, 3. Zejdová Marie, 4. Hlaváčková Z.,
5. Suranová M., 6.Marčíková S., 7. Tomková 8. Matějcová

26. 2.

skupina 4

1. Janíčková, 2. Dvořáková, 3.Kamasová J., 4. Fojtíková H.,
5. Fojtíková S., 6. Fojtík J., 7. Urbanová P.,
8.Bolcková M., 9. Bolcková M., 10. Škarpová H.


BŘEZEN 2022

5. 3.

skupina 5

1. Valchářová M., 2. Křenek Mirek, 3. Křenková Jitka, 4. Valchář Jar.,
5. Pavlicová Eva, 6. Pavlica Petr, 7. Maňák Vojta, 8. Maňáková Dana

12. 3.

skupina 6

1. Vrbková Jana, 2. Trlicová Marie, 3.Rončáková M., 4.Rončák Matěj,
5.Vaclavíková M., 6. Čechmánková, M., 7. Riedlová L., 8. Vašáková J,.
9. Andrysová L., 10. Miková M.

19. 3.

skupina 1

1. Koláčková M., 2. Davidová M., 3.Neumannová A., 4.Maléřová J.
5. Kolařík J., 6. Skočdopolová 7. Podloucká

26. 3.

skupina 2

1.Kulišťáková L., 2. Navrátilová L., 3. Holišová, 4.Šalomová, 5.Škrýpková,
6. Urbanová, 7.Grocholová, 8. Bartková, 9.Šafferová 10. Gajová


DUBEN 2022

2. 4.

skupina 3

1. Kovalíková, 2. Surá, 3. Zejdová Marie, 4. Hlaváčková Z.,
5. Suranová M., 6.Marčíková S., 7. Tomková 8. Matějcová

9. 4.

skupina 4

1. Janíčková, 2. Dvořáková, 3.Kamasová J., 4. Fojtíková H.,
5. Fojtíková S., 6. Fojtík J., 7. Urbanová P., 8.Bolcková M.,
9. Bolcková M., 10. Škarpová H.

16. 4.

skupina 5

1. Valchářová M., 2. Křenek Mirek, 3. Křenková Jitka, 4. Valchář Jar.,
5. Pavlicová Eva, 6. Pavlica Petr, 7. Maňák Vojta, 8. Maňáková Dana

23. 4.

skupina 6

1. Vrbková Jana, 2. Trlicová Marie, 3.Rončáková M., 4.Rončák Matěj,
5.Vaclavíková M., 6. Čechmánková, M., 7. Riedlová L., 8. Vašáková J,.
9. Andrysová L., 10. Miková M.

30. 4.

skupina 1

1. Koláčková M., 2. Davidová M., 3.Neumannová A., 4.Maléřová J.
5. Kolařík J., 6. Skočdopolová 7. Podloucká


KVĚTEN 2022

7. 5.

skupina 2

1.Kulišťáková L., 2. Navrátilová L., 3. Holišová, 4.Šalomová, 5.Škrýpková,
6. Urbanová, 7.Grocholová, 8. Bartková, 9.Šafferová 10. Gajová

14. 5.

skupina 3

1. Kovalíková, 2. Surá, 3. Zejdová Marie, 4. Hlaváčková Z.,
5. Suranová M., 6.Marčíková S., 7. Tomková 8. Matějcová

21. 5.

skupina 4

1. Janíčková, 2. Dvořáková, 3.Kamasová J., 4. Fojtíková H., 5. Fojtíková S.,
6. Fojtík J., 7. Urbanová P., 8.Bolcková M., 9. Bolcková M., 10. Škarpová H.

28. 5.

skupina 5

1. Valchářová M., 2. Křenek Mirek, 3. Křenková Jitka, 4. Valchář Jar.,
5. Pavlicová Eva, 6. Pavlica Petr, 7. Maňák Vojta, 8. Maňáková Dana


ČERVEN 2022

4. 6.

skupina 6

1. Vrbková Jana, 2. Trlicová Marie, 3.Rončáková M., 4.Rončák Matěj,
5.Vaclavíková M., 6. Čechmánková, M., 7. Riedlová L., 8. Vašáková J,.
9. Andrysová L., 10. Miková M.

11. 6.

skupina 1

1. Koláčková M., 2. Davidová M., 3.Neumannová A., 4.Maléřová J. 
5. Kolařík J., 6. Skočdopolová 7. Podloucká

18. 6.

skupina 2

1.Kulišťáková L., 2. Navrátilová L., 3. Holišová, 4.Šalomová, 5.Škrýpková,
6. Urbanová, 7.Grocholová, 8. Bartková, 9.Šafferová 10. Gajová

25. 6.

skupina 3

1. Kovalíková, 2. Surá, 3. Zejdová Marie, 4. Hlaváčková Z.,
5. Suranová M., 6.Marčíková S., 7. Tomková 8. Matějcová


ČERVENEC 2022

2. 7.

skupina 4

1. Janíčková, 2. Dvořáková, 3.Kamasová J., 4. Fojtíková H., 5. Fojtíková S.,
6. Fojtík J., 7. Urbanová P., 8.Bolcková M., 9. Bolcková M., 10. Škarpová H.

9. 7.

skupina 5

1. Valchářová M., 2. Křenek Mirek, 3. Křenková Jitka, 4. Valchář Jar.,
5. Pavlicová Eva, 6. Pavlica Petr, 7. Maňák Vojta, 8. Maňáková Dana

16. 7.

skupina 6

1. Vrbková Jana, 2. Trlicová Marie, 3.Rončáková M., 4.Rončák Matěj,
5.Vaclavíková M., 6. Čechmánková, M., 7. Riedlová L., 8. Vašáková J,.
9. Andrysová L., 10. Miková M.

23. 7.

skupina 1

1. Koláčková M., 2. Davidová M., 3.Neumannová A., 4.Maléřová J.
5. Kolařík J., 6. Skočdopolová 7. Podloucká

30. 7.

skupina 2

1.Kulišťáková L., 2. Navrátilová L., 3. Holišová, 4.Šalomová, 5.Škrýpková,
6. Urbanová, 7.Grocholová, 8. Bartková, 9.Šafferová 10. Gajová


SRPEN 2022

6. 8.

skupina 3

1. Kovalíková, 2. Surá, 3. Zejdová Marie, 4. Hlaváčková Z.,
5. Suranová M., 6.Marčíková S., 7. Tomková 8. Matějcová

13. 8.

skupina 4

1. Janíčková, 2. Dvořáková, 3.Kamasová J., 4. Fojtíková H., 5. Fojtíková S.,
6. Fojtík J., 7. Urbanová P., 8.Bolcková M., 9. Bolcková M., 10. Škarpová H.

20. 8.

skupina 5

1. Valchářová M., 2. Křenek Mirek, 3. Křenková Jitka, 4. Valchář Jar.,
5. Pavlicová Eva, 6. Pavlica Petr, 7. Maňák Vojta, 8. Maňáková Dana

27. 8.

skupina 6

1. Vrbková Jana, 2. Trlicová Marie, 3.Rončáková M., 4.Rončák Matěj,
5.Vaclavíková M., 6. Čechmánková, M., 7. Riedlová L., 8. Vašáková J,.
9. Andrysová L., 10. Miková M.


ZÁŘÍ 2022

3. 9.

skupina 1

1. Koláčková M., 2. Davidová M., 3.Neumannová A., 4.Maléřová J., 
5. Kolařík J., 6. Skočdopolová 7. Podloucká

10. 9.

skupina 2

1.Kulišťáková L., 2. Navrátilová L., 3. Holišová, 4. Šalomová, 5. Škrýpková, 6. Urbanová, 7.Grocholová, 8. Bartková, 9.Šafferová 10. Gajová

17. 9.

skupina 3

1. Kovalíková, 2. Surá, 3. Zejdová Marie, 4. Hlaváčková Z.,
5. Suranová M., 6.Marčíková S., 7. Tomková 8. Matějcová

24. 9.

skupina 4

1. Janíčková, 2. Dvořáková, 3.Kamasová J., 4. Fojtíková H., 5. Fojtíková S., 6. Fojtík J., 7. Urbanová P., 8.Bolcková M., 9. Bolcková M., 10. Škarpová H.


ŘÍJEN 2022

1. 10.

skupina 5

1. Valchářová M., 2. Křenek Mirek, 3. Křenková Jitka, 4. Valchář Jar.,
5. Pavlicová Eva, 6. Pavlica Petr, 7. Maňák Vojta, 8. Maňáková Dana

8. 10.

skupina 6

1. Vrbková Jana, 2. Trlicová Marie, 3.Rončáková M., 4.Rončák Matěj,
5.Vaclavíková M., 6. Čechmánková, M., 7. Riedlová L., 8. Vašáková J,.
9. Andrysová L., 10. Miková M.

15. 10.

skupina 1

1. Koláčková M., 2. Davidová M., 3.Neumannová A., 4.Maléřová J.
5. Kolařík J., 6. Skočdopolová 7. Podloucká

22. 10.

skupina 2

1.Kulišťáková L., 2. Navrátilová L., 3. Holišová, 4.Šalomová, 5.Škrýpková,
6. Urbanová, 7.Grocholová, 8. Bartková, 9.Šafferová 10. Gajová

29. 10.

skupina 3

1. Kovalíková, 2. Surá, 3. Zejdová Marie, 4. Hlaváčková Z.,
5. Suranová M., 6.Marčíková S., 7. Tomková 8. Matějcová


LISTOPAD 2022

5. 11.

skupina 4

1. Janíčková, 2. Dvořáková, 3.Kamasová J., 4. Fojtíková H.,
5. Fojtíková S., 6. Fojtík J., 7. Urbanová P., 8.Bolcková M.,
9. Bolcková M., 10. Škarpová H.

12. 11.

skupina 5

1. Valchářová M., 2. Křenek Mirek, 3. Křenková Jitka, 4. Valchář Jar.,
5. Pavlicová Eva, 6. Pavlica Petr, 7. Maňák Vojta, 8. Maňáková Dana

19. 11.

skupina 6

1. Vrbková Jana, 2. Trlicová Marie, 3.Rončáková M., 4.Rončák Matěj,
5.Vaclavíková M., 6. Čechmánková, M., 7. Riedlová L., 8. Vašáková J,.
9. Andrysová L., 10. Miková M.

26. 11.

skupina 1

1. Koláčková M., 2. Davidová M., 3.Neumannová A., 4.Maléřová J.
5. Kolařík J., 6. Skočdopolová 7. Podloucká


PROSINEC 2022

3. 12.

skupina 2

1.Kulišťáková L., 2. Navrátilová L., 3. Holišová, 4.Šalomová, 5.Škrýpková,
6. Urbanová, 7.Grocholová, 8. Bartková, 9.Šafferová 10. Gajová

10. 12.

skupina 3

1. Kovalíková, 2. Surá, 3. Zejdová Marie, 4. Hlaváčková Z.,
5. Suranová M., 6.Marčíková S., 7. Tomková 8. Matějcová

17. 12.

skupina 4

1. Janíčková, 2. Dvořáková, 3.Kamasová J., 4. Fojtíková H., 5. Fojtíková S.,
6. Fojtík J., 7. Urbanová P., 8.Bolcková M., 9. Bolcková M., 10. Škarpová H.

24. 12.

skupina 5

1. Valchářová M., 2. Křenek Mirek, 3. Křenková Jitka, 4. Valchář Jar.,
5. Pavlicová Eva, 6. Pavlica Petr, 7. Maňák Vojta, 8. Maňáková Dana

 

skupina 6

1. Vrbková Jana, 2. Trlicová Marie, 3.Rončáková M., 4.Rončák Matěj,
5.Vaclavíková M., 6. Čechmánková, M., 7. Riedlová L., 8. Vašáková J,.
9. Andrysová L., 10. Miková M.


LEDEN 2023

7. 1.

skupina 1

1. Koláčková M., 2. Davidová M., 3.Neumannová A., 4.Maléřová J.
5. Kolařík J., 6. Skočdopolová 7. Podloucká

14. 1.

skupina 2

1.Kulišťáková L., 2. Navrátilová L., 3. Holišová, 4.Šalomová, 5.Škrýpková,
6. Urbanová, 7.Grocholová, 8. Bartková, 9.Šafferová 10. Gajová

21. 1.

skupina 3

1. Kovalíková, 2. Surá, 3. Zejdová Marie, 4. Hlaváčková Z.,
5. Suranová M., 6.Marčíková S., 7. Tomková 8. Matějcová

28. 1.

skupina 4

1. Janíčková, 2. Dvořáková, 3.Kamasová J., 4. Fojtíková H., 5. Fojtíková S.,
6. Fojtík J., 7. Urbanová P., 8. Bolcková M., 9. Bolcková M., 10. Škarpová H.

4. 2.

skupina 5

1. Valchářová M., 2. Křenek Mirek, 3. Křenková Jitka, 4. Valchář Jar.,
5. Pavlicová Eva, 6. Pavlica Petr, 7. Maňák Vojta, 8. Maňáková Dana



Monday the 26th. . Joomla Template 2.5 by FreeTemplateSpot. All rights reserved.