Omezení provozu kostela z důvodu výmalby a oprav

V měsíci květnu bude probíhat plánovaná výmalba našeho farního kostela. Před zahájením malování potřebujeme opravit stávající elektroinstalaci. Z toho důvodu bude nutné uzavřít kostel dříve, než jsme předpokládali. Program bude následující:

 

  • V sobotu 14. 4. v 9 hodin (po ranní mši svaté) – první brigáda, při níž je nutné vynést z kostela veškerý mobiliář jako jsou sochy, obrazy, světla apod., dále zakrýt oltář a varhany fólií. Prosíme o hojnou účast.

  • V tomto provizorním stavu budou ještě nedělní mše svaté v kostele 15. 4. , 22. 4. a 29. 4.

  • Mše svaté ve všední dny budou od 16. 4. do konce května ve spodní místnosti Pastoračního centra.

  • Od pondělí 30. 4. pak bude kostel uzavřen kompletně a to i v neděle po celý květen.

  • Nedělní bohoslužby v měsíci květnu budou na farní zahradě. Zajištěny jsou stany a lavičky.


Děkujeme za pochopení.

Wednesday the 4th. . Joomla Template 2.5 by FreeTemplateSpot. All rights reserved.