Kurz Alfa aneb Otazníky života 2019

Kurz Alfa je určen lidem, které zajímají odpovědi na základní otázky křesťanského života: „Jde v životě o víc?“, „Kdo je Ježíš?“, „Proč Ježíš zemřel?“, „Jak získat víru?“, „Proč a jak číst Bibli?“, „Jak mohu prožít zbytek života co nejlépe?“... - tato a další témata jsou obsahem přednášek, rozhovorů a sdílení v rámci setkávání na Kurzu Alfa. 

Proč vlastně Kurz Alfa? Protože Kurz je příležitost. Věk, povolání, stav, vzdělání, životní etapa, zkušenosti, aktivity, úloha, očekávání, denominace…nic není výsostným postavením, prioritou, předností či překážkou. Kurzy Alfa jsou především o „otázkách života“. Křesťanství věří, že zanechané kérygmatické dílo „Boho-člověka“ Ježíše Krista je jedinou odpovědí na život, jenž přinese člověku opravdový život tzv. „život v plnosti“. A o hledání schopnosti dokázat své názory zformulovat postojem srdce či mysli jsou i ony tematické „otázky života“.

Zváni jsou lidé věřící i nevěřící, lidé hledající, ale i lidé, kteří touží osvěžit své vědomí o křesťanském životě.

Kurz Alfa bude probíhat po dobu 12 týdnů (8. 1. – 26. 3.), vždy v úterý od 18.00 do 20.30 hodin, v Pastoračním centru u fary v Rožnově pod Radhoštěm. Kurz je bezplatný, věkově neomezený, zájemci se nemusí hlásit dopředu, stačí, když přijdou na první setkání, tj. v úterý 8. ledna 2019.

Plakát ke stažení
 
Další informace získáte zde: Milan Volf - 724 835 941; Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. ; www.kurzyalfa.cz

(
ts)

Wednesday the 4th. . Joomla Template 2.5 by FreeTemplateSpot. All rights reserved.