Misijní neděle 2019

V neděli 20. října 2019 na Světový den misií se farní společenství po celém světě modlí za potřebné a přispívají do fondu solidarity, ze kterého jsou podporovány projekty na pomoc potřebným a šíření Božího slova do všech koutů světa. Také naše farnost se připojí k duchovní i materiální podpoře misijního díla.Stejně jako v minulých letech se i letos společně můžeme podílet na sbírce Papežského misijního díla. Svými dary podpoříte práci a obětavost misionářů, kteří pomáhají v oblastech postihnutých pro nás nepředstavitelnou chudobou. Sbírka tuto neděli bude na určena na misie. Za vaše dary předem Pánbůh zaplať. 

Zapojit se můžete také do tzv. „Misijního koláče“, a to upečením suchého cukroví, které přineste v sobotu mezi 13:30 a 15:00 hodin do pastoračního centra. 

| Fotogalerie - Misijní neděle 2018
|
 Mimořádný misijní měsíc říjen 2019
| 
Misijní neděle - plakát
| 
Poselství papeže Františka ke Světovému dni misií 2019
|
 Misijní úvahy (lze stáhnout jako aplikaci do mobilu)

Wednesday the 4th. . Joomla Template 2.5 by FreeTemplateSpot. All rights reserved.