Zápis do náboženství a informace k výuce


Ve středu 2. září 2020 proběhne v pastoračním centru zápis dětí do náboženství v novém školním roce 2020 - 2021, a to od 14.00 do 16.30 hodin.
Výuka bude probíhat podle přiloženého rozvrhu a začne v týdnu od 7. září 2020.

Výuka pro žáky 1. až 9. tříd bude probíhat v pastoračním centru podle přiloženého rozvrhu. Žáci 1. a 2. tříd na ZŠ Pod Skalkou a ZŠ 5. května budou mít také možnost navštěvovat hodiny křesťanské výchovy přímo ve své škole. Vzhledem k aktuální situaci ohledně Covidu 19 budou časy upřesněny až na konci září. Od 3. třídy probíhá výuka už pouze v pastoračním středisku. 

Pokud se kříží dítěti čas výuky náboženství a kroužku, je možné individuálně domluvit jinou alternativu. 


Co budou děti do výuky potřebovat:

  • 100,- KČ na pracovní listy a pomůcky (je možné uhradit přímo u zápisu)
  • přezůvky
  • pouzdro + pastelky ( i vyšší ročníky ) 
  • 1. - 5. tř. - složku A4
  • 6. - 9. tř - sešit nelinkovaný

Přihlášky budou k dispozici na místě, můžete si je také vyzvednout v kostele pod kůrem nebo stáhnout na těchto stránkách. Pokud nepřijdete osobně na zápis, vyplněnou přihlášku můžete vhodit do schránky farnosti (Pivovarská 31, Rožnov pod Radhoštěm). 

Wednesday the 4th. . Joomla Template 2.5 by FreeTemplateSpot. All rights reserved.