Pozvání k pátečním adoracím

Děkuji těm, kdo jste se zapojili do adoračních služeb ve čtvrtek 29. října 2020 a na první pátek 6. listopadu 2020. Rozpis služeb se podařilo zaplnit a tak se odvažuji navrhnout dělat tiché adorace každý pátek. Zvláště teď, v době koronaviru, by bylo dobré mít kostel otevřený k osobní individuální modlitbě. Přitom musí být samozřejmě zajištěny pravidelné služby farníků, aby nebyl kostel prázdný.

Při adoraci by mělo být přítomno vždy více lidí a přál bych si početnější adorační služby, ale vzhledem k současným nařízením by se teď jednalo vždy o dva ochotné farníky. Aby to pro dobrovolníky nebyla povinnost každý pátek, tak bychom vytvořili tři skupiny, které by se po třech týdnech střídali. Můžete se zapsat na půlhodinu či hodinu. Kdo chce přicházet každý týden, tak samozřejmě může, ale myslím, že i jen půlhodina jednou za tři týdny bude dostatečnou pomocí a snad se nám podaří rozpis zaplnit. Jednalo by se o adoraci od 13:00 do večerní mše svaté v 18:00, tento čas se mi zdá vhodný, aby se k modlitbě mohli zastavit také lidé, kteří jdou z práce.

Až se zaplní celý rozpis, tak do posledního řádku rozepíšu termíny jednotlivých pátků do konce kalendářního roku. Zapisujte se buď celým jménem a příjmením (až si ho poznačím, nahradím ho iniciály) nebo zkráceně a v tomto případně mi své jméno a příjmení pošlete na e-mail  Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. , abych věděl, kdo má kterou službu. Děkuji.

Rozpis adoračních služeb najdete zde. 

Děkuji Vám všem, kdo se do těchto adoračních služeb zapojíte.
P. Pavel Hofírek

Wednesday the 4th. . Joomla Template 2.5 by FreeTemplateSpot. All rights reserved.