Příprava na biřmování a katecheze dospělých

Od září pokračuje opět příprava na biřmování mládeže i dospělých, dále budou probíhat setkání dospělých farníků s farářem při katechezích. Pro zájemce budou pokračovat i online besedy. 

 

Od září bude pokračovat příprava na biřmování. Příprava mládeže probíhala osobně i přes internet a tato skupinka bude pokračovat dál, jak jsme zvyklí, a informace jim zašlu e-mailem. Příprava dospělých se nestihla pořádně rozběhnout, a proto od září začneme znovu. Setkání budou bývat zhruba jednou za dva týdny ve čtvrtky v 17:00 v sále pastoračního centra a první termíny jsou 9. září, 23. září a 7. říjen. Do této skupiny zvu opět ty, kteří chtěli začít loni, a také všechny nové zájemce o vyučování ve víře, včetně těch už biřmovaných; začneme probírat od začátku.

Druhá skupina dospělých bude mít setkání také zhruba jednou za dva týdny ve středy v 19:00 v sále pastoračního centra. Tato skupina bude pokračovat tam, kde jsme přestali, a tak ji doporučuji zvláště těm, kdo už na katecheze chodili v minulých letech, ale samozřejmě se mohou přidat i noví zájemci. První termíny budou 8. září, 22. září a 6. říjen. Nabídka besed přes internet trvá a první on-line schůzku plánuji na čtvrtek 30. září v 19:00 v programu Teams, podle zájmu by tato online setkání mohla pokračovat i dál například jednou za měsíc. Vše bude záležet na počtu zájemců.
Wednesday the 4th. . Joomla Template 2.5 by FreeTemplateSpot. All rights reserved.