Postní kapky 2022

Inspiraci pro dobu postní nabízí i letos farnost Dolní Němčí. Můžete si stáhnout aplikaci Postní kapky 2022 (Android i iOS), dostávat SMS nebo e-mail s tematickými texty. Vzhledem k probíhajícímu Roku rodiny (do 26. 6. 2022) je právě RODINA letošním hlavním tématem. Zdrojem jsou například liturgické texty nebo encyklika papeže Františka o rodině Amoris Laetitia.

Pobožnost na každý den (text i audio)
Liturgická čtení
Z katechezí papeže Františka o rodině
Navazující inspirace biskupa Josefa Nuzíka
Úryvky z exhortace papeže Františka o lásce v rodině (Amoris Laetitia)
Nahrávky postních písní z Kancionálu
Křížové cesty
Zpovědní zrcadla ke zpytování svědomí
další audio, foto i video

Více na www.postnikapky.cz
Wednesday the 4th. . Joomla Template 2.5 by FreeTemplateSpot. All rights reserved.