Výuka náboženství 2022/2023

AKTUALIZOVÁNO
Náboženství pro děti a katecheze pro studenty středních škol i pro dospělé budou probíhat ve školním roce 2022-2023 podle přiloženého rozvrhu. Výuka v Pastoračním centru začíná v týdnu od pondělí 5. září 2022. Výuka pro děti z 1. a 2. třídy bude probíhat také na ZŠ Pod Skalkou a ZŠ Záhumení. 

Čas výuky pro žáky 1. a 2. tříd na ZŠ Pod Skalkou bude stejně jako minulý školní rok vždy v úterý od 14:00 do 14:45 hod. Výuka začíná od 6. 9. 2022.  
Na ZŠ Záhumení bude probíhat výuka pro žáky 1. a 2. třídy v pondělí od 14:00 do 14:45. Výuka začíná od 18. září. 

Výuka pro žáky 1. až 9. tříd bude probíhat v Pastoračním centru podle přiloženého rozvrhu. Od 3. třídy probíhá výuka už pouze v Pastoračním středisku. 

Pokud se kříží dítěti čas výuky náboženství a kroužku, je možné individuálně domluvit jinou alternativu. 

Přihlášky jsouk dispozici v kostele pod kůrem nebo jsou zde ke stažení. Vyplněnou přihlášku můžete vhodit do schránky farnosti (Pivovarská 31), děti je mohou přinést na první vyučovací hodinu, případně můžete zaslat na e-mail  Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.  


Wednesday the 4th. . Joomla Template 2.5 by FreeTemplateSpot. All rights reserved.