Úklid

 ÚKLIDOVÁ SLUŽBA V KOSTELE

 Uklízí se zpravidla po mši sv. od 7:45 každou sobotu (i když je mše sv. v 9:00)

 Únor 2019

2.2.

skupina 6

1. Vrbková Jana, 2. Trlicová Marie, 3. Rončáková M., 4. Rončák Matěj, 5. Vaclavíková M., 6. Sláviková L., 7. Riedlová L., 8. Vaculínová L., 9. Andrýsová L., 10. Miková M.

9.2.

skupina 1

1. Poulíček M., 2. Koláčková M., 3. Jbaili A., 4. Davidová M., 5. Doležalová L., 6. Neumannová A., 7. Maléřová J., 8. Kolařík J., 9. Skočdopolová, 10. Podloucká

16.2.

skupina 2

1. Kulišťáková L., 2. Navrátilová L., 3. Holišová, 4. Šalomová, 5. Škrýpková, 6. Urbanová, 7. Grocholová, 8. Bartková, 9. Šafferová, 10. Gajová

23.2.

skupina 3

1. Kovalíková, 2. Surá, 3. Matulová E., 4. Zejdová Marie, 5. Hlaváčková Z., 6. Suranová Mirka, 7. Marčíková S., 8. Pavlíková, 9. Tomková, 10. Matějcová

 

Březen 2019

2.3.

skupina 4

1. Janíčková, 2. Dvořáková, 3. Kamasová J., 4. Janovská, 5. Fojtíková S., 6. Fojtík J., 7. Urbanová P., 8. Bolcková M., 9. Bolcková M., 10. Škarpová H.

9.3.

skupina 5

1. Maléřová Jar., 2. Valchář Jirka, 3. Valchářová M., 4. Křenek Mirek, 5. Křenková Jitka, 6. Valchář Jar., 7. Pavlicová Eva, 8. Pavlica Petr, 9. Maňák Vojta, 10. Maňáková Dana

16.3.

skupina 6

1. Vrbková Jana, 2. Trlicová Marie, 3. Rončáková M., 4. Rončák Matěj, 5. Vaclavíková M., 6. Sláviková L., 7. Riedlová L., 8. Vaculínová L., 9. Andrýsová L., 10. Miková M.

23.3.

skupina 1

1. Poulíček M., 2. Koláčková M., 3. Jbaili A., 4. Davidová M., 5. Doležalová L., 6. Neumannová A., 7. Maléřová J., 8. Kolařík J., 9. Skočdopolová, 10. Podloucká

30.3.

skupina 2

1. Kulišťáková L., 2. Navrátilová L., 3. Holišová, 4. Šalomová, 5. Škrýpková, 6. Urbanová, 7. Grocholová, 8. Bartková, 9. Šafferová, 10. Gajová

 

Duben 2019

6.4.

skupina 3

1. Kovalíková, 2. Surá, 3. Matulová E., 4. Zejdová Marie, 5. Hlaváčková Z., 6. Suranová Mirka, 7. Marčíková S., 8. Pavlíková, 9. Tomková, 10. Matějcová

13.4.

skupina 4

1. Janíčková, 2. Dvořáková, 3. Kamasová J., 4. Janovská, 5. Fojtíková S., 6. Fojtík J., 7. Urbanová P., 8. Bolcková M., 9. Bolcková M., 10. Škarpová H.

20.4.

skupina 5

1. Maléřová Jar., 2. Valchář Jirka, 3. Valchářová M., 4. Křenek Mirek, 5. Křenková Jitka, 6. Valchář Jar., 7. Pavlicová Eva, 8. Pavlica Petr, 9. Maňák Vojta, 10. Maňáková Dana

27.4.

skupina 6

1. Vrbková Jana, 2. Trlicová Marie, 3. Rončáková M., 4. Rončák Matěj, 5. Vaclavíková M., 6. Sláviková L., 7. Riedlová L., 8. Vaculínová L., 9. Andrýsová L., 10. Miková M.

 

Květen 2019

4.5.

skupina 1

1. Poulíček M., 2. Koláčková M., 3. Jbaili A., 4. Davidová M., 5. Doležalová L., 6. Neumannová A., 7. Maléřová J., 8. Kolařík J., 9. Skočdopolová, 10. Podloucká

11.5.

skupina 2

1. Kulišťáková L., 2. Navrátilová L., 3. Holišová, 4. Šalomová, 5. Škrýpková, 6. Urbanová, 7. Grocholová, 8. Bartková, 9. Šafferová, 10. Gajová

18.5.

skupina 3

1. Kovalíková, 2. Surá, 3. Matulová E., 4. Zejdová Marie, 5. Hlaváčková Z., 6. Suranová Mirka, 7. Marčíková S., 8. Pavlíková, 9. Tomková, 10. Matějcová

25.5.

skupina 4

1. Janíčková, 2. Dvořáková, 3. Kamasová J., 4. Janovská, 5. Fojtíková S., 6. Fojtík J., 7. Urbanová P., 8. Bolcková M., 9. Bolcková M., 10. Škarpová H.

 

Červen 2019

1.6.

skupina 5

1. Maléřová Jar., 2. Valchář Jirka, 3. Valchářová M., 4. Křenek Mirek, 5. Křenková Jitka, 6. Valchář Jar., 7. Pavlicová Eva, 8. Pavlica Petr, 9. Maňák Vojta, 10. Maňáková Dana

8.6.

skupina 6

1. Vrbková Jana, 2. Trlicová Marie, 3. Rončáková M., 4. Rončák Matěj, 5. Vaclavíková M., 6. Sláviková L., 7. Riedlová L., 8. Vaculínová L., 9. Andrýsová L., 10. Miková M.

15.6.

skupina 1

1. Poulíček M., 2. Koláčková M., 3. Jbaili A., 4. Davidová M., 5. Doležalová L.,  6. Neumannová A., 7. Maléřová J., 8. Kolařík J., 9. Skočdopolová, 10. Podloucká

22.6.

skupina 2

1. Kulišťáková L., 2. Navrátilová L., 3. Holišová, 4. Šalomová, 5. Škrýpková, 6. Urbanová, 7. Grocholová, 8. Bartková, 9. Šafferová, 10. Gajová

29.6.

skupina 3

1. Kovalíková, 2. Surá, 3. Matulová E., 4. Zejdová Marie, 5. Hlaváčková Z., 6. Suranová Mirka, 7. Marčíková S., 8. Pavlíková, 9. Tomková, 10. Matějcová

 

Červenec 2019

6.7.

skupina 4

1. Janíčková, 2. Dvořáková, 3. Kamasová J., 4. Janovská, 5. Fojtíková S., 6. Fojtík J., 7. Urbanová P., 8. Bolcková M., 9. Bolcková M., 10. Škarpová H.

13.7.

skupina 5

1. Maléřová Jar., 2. Valchář Jirka, 3. Valchářová M., 4. Křenek Mirek, 5. Křenková Jitka, 6. Valchář Jar., 7. Pavlicová Eva, 8. Pavlica Petr, 9. Maňák Vojta, 10. Maňáková Dana

20.7.

skupina 6

1. Vrbková Jana, 2. Trlicová Marie, 3. Rončáková M., 4. Rončák Matěj, 5. Vaclavíková M., 6. Sláviková L., 7. Riedlová L., 8. Vaculínová L., 9. Andrýsová L., 10. Miková M.

27.7.

skupina 1

1. Poulíček M., 2. Koláčková M., 3. Jbaili A., 4. Davidová M., 5. Doležalová L., 6. Neumannová A., 7. Maléřová J., 8. Kolařík J., 9. Skočdopolová, 10. Podloucká

 

Srpen 2019

3.8.

skupina 2

1. Kulišťáková L., 2. Navrátilová L., 3. Holišová, 4. Šalomová, 5. Škrýpková, 6. Urbanová, 7. Grocholová, 8. Bartková, 9. Šafferová, 10. Gajová

10.8.

skupina 3

1. Kovalíková, 2. Surá, 3. Matulová E., 4. Zejdová Marie, 5. Hlaváčková Z., 6. Suranová Mirka, 7. Marčíková S., 8. Pavlíková, 9. Tomková, 10. Matějcová

17.8.

skupina 4

1. Janíčková, 2. Dvořáková, 3. Kamasová J., 4. Janovská, 5. Fojtíková S., 6. Fojtík J., 7. Urbanová P., 8. Bolcková M., 9. Bolcková M., 10. Škarpová H.

24.8.

skupina 5

1. Maléřová Jar., 2. Valchář Jirka, 3. Valchářová M., 4. Křenek Mirek, 5. Křenková Jitka, 6. Valchář Jar., 7. Pavlicová Eva, 8. Pavlica Petr, 9. Maňák Vojta, 10. Maňáková Dana

31.8.

skupina 6

1. Vrbková Jana, 2. Trlicová Marie, 3. Rončáková M., 4. Rončák Matěj, 5. Vaclavíková M., 6. Sláviková L., 7. Riedlová L., 8. Vaculínová L., 9. Andrýsová L., 10. Miková M.

 

Září 2019

7.9.

skupina 1

1. Poulíček M., 2. Koláčková M., 3. Jbaili A., 4. Davidová M., 5. Doležalová L., 6. Neumannová A., 7. Maléřová J., 8. Kolařík J., 9. Skočdopolová, 10. Podloucká

14.9.

skupina 2

1. Kulišťáková L., 2. Navrátilová L., 3. Holišová, 4. Šalomová, 5. Škrýpková, 6. Urbanová, 7. Grocholová, 8. Bartková, 9. Šafferová, 10. Gajová

21.9.

skupina 3

1. Kovalíková, 2. Surá, 3. Matulová E., 4. Zejdová Marie, 5. Hlaváčková Z., 6. Suranová Mirka, 7. Marčíková S., 8. Pavlíková, 9. Tomková, 10. Matějcová

28.9.

skupina 4

1. Janíčková, 2. Dvořáková, 3. Kamasová J., 4. Janovská, 5. Fojtíková S., 6. Fojtík J., 7. Urbanová P., 8. Bolcková M., 9. Bolcková M., 10. Škarpová H.

Wednesday the 18th. . Joomla Template 2.5 by FreeTemplateSpot. All rights reserved.