Úklid

 ÚKLIDOVÁ SLUŽBA V KOSTELE

 Uklízí se zpravidla po mši sv. od 7:45 každou sobotu (i když je mše sv. v 9:00)

 Září 2018

1.9.

skupina 2

1. Kulišťáková L., 2. Navrátilová L., 3. Holišová, 4. Šalomová, 5. Škrýpková,

6. Urbanová, 7. Grocholová, 8. Bártková, 9. Šafferová, 10. Gajová

8.9.

skupina 3

1. Kovalíková, 2. Surá, 3. Matulová E., 4. Zejdová Marie, 5. Hlaváčková Z.,

6. Suranová Mirka, 7. Marčíková S., 8. Pavlíková, 9. Tomková, 10. Matějcová

15.9.

skupina 4

1. Janíčková, 2. Dvořáková, 3. Kamasová J., 4. Janovská, 5. Fojtíková S.,

6. Fojtík J., 7. Urbanová P., 8. Bolcková M., 9. Bolcková M., 10. Škarpová H.

22.9.

skupina 5

1. Maléřová Jar., 2. Valchář Jirka, 3. Valchářová M., 4. Křenek Mirek, 5. Křenková Jitka,

6. Valchář Jar., 7. Pavlicová Eva, 8. Pavlica Petr, 9. Maňák Vojta, 10. Maňáková Dana

29.9.

skupina 6

1. Vrbková Jana, 2. Trlicová Marie, 3. Rončáková M., 4. Rončák Matěj, 5. Vaclavíková M.

6. Sláviková L., 7. Riedlová L., 8. Vašáková J., 9. Andrysová L., 10. Miková M.

  

Říjen 2018

6.10.

skupina 1

1. Poulíček M., 2. Koláčková M., 3. Jbaili A., 4. Davidová M., 5. Doležalová L.,

6. Neumannová A., 7. Maléřová J., 8. Kolařík J., 9. Skočdopolová, 10. Podloucká

13.10.

skupina 2

1. Kulišťáková L., 2. Navrátilová L., 3. Holišová, 4. Šalomová, 5. Škrýpková,

6. Urbanová, 7. Grocholová, 8. Bártková, 9. Šafferová, 10. Gajová

20.10.

skupina 3

1. Kovalíková, 2. Surá, 3. Matulová E., 4. Zejdová Marie, 5. Hlaváčková Z.,

6. Suranová Mirka, 7. Marčíková S., 8. Pavlíková, 9. Tomková, 10. Matějcová

27.10.

skupina 4

1. Janíčková, 2. Dvořáková, 3. Kamasová J., 4. Janovská, 5. Fojtíková S.,

6. Fojtík J., 7. Urbanová P., 8. Bolcková M., 9. Bolcková M., 10. Škarpová H.

 

  Listopad 2018

3.11.

skupina 5

1. Maléřová Jar., 2. Valchář Jirka, 3. Valchářová M., 4. Křenek Mirek, 5. Křenková Jitka,

6. Valchář Jar., 7. Pavlicová Eva, 8. Pavlica Petr, 9. Maňák Vojta, 10. Maňáková Dana

10.11.

skupina 6

1. Vrbková Jana, 2. Trlicová Marie, 3. Rončáková M., 4. Rončák Matěj, 5. Vaclavíková M.

6. Sláviková L., 7. Riedlová L., 8. Vašáková J., 9. Andrysová L., 10. Miková M.

17.11.

skupina 1

1. Poulíček M., 2. Koláčková M., 3. Jbaili A., 4. Davidová M., 5. Doležalová L.,

6. Neumannová A., 7. Maléřová J., 8. Kolařík J., 9. Skočdopolová, 10. Podloucká

24.11.

skupina 2

1. Kulišťáková L., 2. Navrátilová L., 3. Holišová, 4. Šalomová, 5. Škrýpková,

6. Urbanová, 7. Grocholová, 8. Bártková, 9. Šafferová, 10. Gajová

  

Prosinec 2018

1.12.

skupina 3

1. Kovalíková, 2. Surá, 3. Matulová E., 4. Zejdová Marie, 5. Hlaváčková Z.,

6. Suranová Mirka, 7. Marčíková S., 8. Pavlíková, 9. Tomková, 10. Matějcová

8.12.

skupina 4

1. Janíčková, 2. Dvořáková, 3. Kamasová J., 4. Janovská, 5. Fojtíková S.,

6. Fojtík J., 7. Urbanová P., 8. Bolcková M., 9. Bolcková M., 10. Škarpová H.

15.12.

skupina 5

1. Maléřová Jar., 2. Valchář Jirka, 3. Valchářová M., 4. Křenek Mirek, 5. Křenková Jitka,

6. Valchář Jar., 7. Pavlicová Eva, 8. Pavlica Petr, 9. Maňák Vojta, 10. Maňáková Dana

22.12.

skupina 6

1. Vrbková Jana, 2. Trlicová Marie, 3. Rončáková M., 4. Rončák Matěj, 5. Vaclavíková M.

6. Sláviková L., 7. Riedlová L., 8. Vašáková J., 9. Andrysová L., 10. Miková M.

29.12.

skupina 1

1. Poulíček M., 2. Koláčková M., 3. Jbaili A., 4. Davidová M., 5. Doležalová L.,

6. Neumannová A., 7. Maléřová J., 8. Kolařík J., 9. Skočdopolová, 10. Podloucká

 
LEDEN 2019

5.1.

skupina 2

1. Kulišťáková L., 2. Navrátilová L., 3. Holišová, 4. Šalomová, 5. Škrýpková,

6. Urbanová, 7. Grocholová, 8. Bártková, 9. Šafferová, 10. Gajová

12.1.

skupina 3

1. Kovalíková, 2. Surá, 3. Matulová E., 4. Zejdová Marie, 5. Hlaváčková Z.,

6. Suranová Mirka, 7. Marčíková S., 8. Pavlíková, 9. Tomková, 10. Matějcová

19.1.

skupina 4

1. Janíčková, 2. Dvořáková, 3. Kamasová J., 4. Janovská, 5. Fojtíková S.,

6. Fojtík J., 7. Urbanová P., 8. Bolcková M., 9. Bolcková M., 10. Škarpová H.

26.1.

skupina 5

1. Maléřová Jar., 2. Valchář Jirka, 3. Valchářová M., 4. Křenek Mirek, 5. Křenková Jitka,

6. Valchář Jar., 7. Pavlicová Eva, 8. Pavlica Petr, 9. Maňák Vojta, 10. Maňáková Dana

Monday the 19th. . Joomla Template 2.5 by FreeTemplateSpot. All rights reserved.