Vlčí doupě - pro děti


Vlčí doupě
 přináší skrze videa radostnou zvěst o Boží lásce. Autorem projektu je P. Roman Vlk. V březnu 2020, kdy nebylo možné se scházet osobně, začal natáčet krátká videa k nedělním evangeliím pro děti. Projekt má úspěch a pokračuje i nadále a rozrůstá se. Nedělní kázání vycházejí na youtube, k dispozici je aplikace a nově také web Vlcidoupe.cz   

P. Roman Vlk působil nejprve ve Zlíně – farnost sv. Filipa a Jakuba. Působil také v naší farnosti v Rožnově, dále v Zašové, Veselé, Ratajích u Kroměříže, Zlobicích a Počenicích. Od léta 2013 je kaplanem farnosti Veselí nad Moravou a Církevní základní školy Veselí nad Moravou. Od 1. 7. 2018 je duchovním správcem farností Laškov, Přemyslovice a Čechy pod Kosířem.

 
Monday the 4th. . Joomla Template 2.5 by FreeTemplateSpot. All rights reserved.