Naše tipy

> ROK RODINY - 19. 3. 2021 - 26. 6. 2022 - apoštolská exhortace Amoris Laetitia, náměty, akce

SÍLA VE SLABOSTI - odsouzení, nepřijetí, zavržení - promluvy P. Lukáše Engelmanna při postní duchovní obnově

O rodičích a dětech aneb plaveme v tom s vámi - seminář manželů Smékalových

Náš společný domov - LAUDATO SI
- projekt, do kterého se mohou zapojit rodiny, společenství i jednotlivci

Inspirace pro DOMÁCÍ KATECHEZI

> Tip z farnosti Zlín: PROJEKT OIKOS – budování farnosti v čase pandemie
Tímto řeckým slovem, známým i z textů Písma svatého, je míněna rodina nebo domácí církev. Projekt nazvaný tímto slovem má za cíl budovat vztahy uvnitř rodiny nebo společenství blízkých lidí. Pomůže vám využít čas karantény k rozvoji sebe sama, vztahů s druhými i samotným Bohem. Mnohdy jde jen o rozhodnutí udělat první krok. Udělejme jej spolu.

> ONLINE PROGRAMY Komunity Blahoslavenství

PŘÍMLUVY podle aktuálního dění
na webu pastorace.cz

> TV NOE

I v nelehké době přinášíme dobré zprávy.

> PROGLAS
Slovo, hudba, Junior, zprávy, hudba.

> BREVIÁŘ
Denní modlitba církve online nebo ke stažení jako mobilní aplikace.

Tuesday the 3rd. . Joomla Template 2.5 by FreeTemplateSpot. All rights reserved.