Koncert Oborohu

V neděli 9. 3. zněly v našem kostele pašijové písně v podání folk-rockové skupiny Oboroh. Zhudebněný velikonoční příběh o utrpení, ukřižování a smrti Ježíše si přišlo poslechnout na dvě stovky lidí. Velikonoční příběh je ústředním křesťanským tématem, společným všem křesťanům.

Koncert se i díky tomu stal prostředím ekumenického setkání věřících i sympatizantů katolické i protestantských církví z našeho okolí.
Akce byla dobročinná a vynesla celkem 8515,- Kč, za což patří všem dárcům – posluchačům velký dík! Finance využije Poradna pro ženy a dívky na nákup potřebných věcí, jako jsou pleny, sunar, část financí bude použita na nákup nového počítače…

wIMG_8107_1.jpgOtec Kamil představuje paní Lenku Oravcovou, vedoucí Poradny pro ženy a dívky.


wIMG_8121_2.jpg
Vedoucí kapely Slávek Klecandr hudebně upravuje písně a dává jim nový kabát, šitý Oborohu na míru. Zároveň je textařem, skladatelem, zpěvákem a kytaristou.wIMG_8137_3.jpgRoman Dostál – klávesy a zpěv.wIMG_8123_4.jpg
Libor Ježek – bicí a zpěv.
Wednesday the 4th. . Joomla Template 2.5 by FreeTemplateSpot. All rights reserved.